پنج سوال رسانه ها از شورای شهر بوکان: 🔻آیا تطمیع ، استخدام بستگان ، جلسه در بنگاه املاک و توهین های مستهجن واقعیت دارد❓ ▫️شهروندان فهیم و بزرگوار بوکان ؛ همانگونه که اطلاع دارید ، پنج نفر از اعضای شورای شهر بوکان امروز در اقدامی با طرح ۲۷ سوال ، استیضاح ناصح محمدخانی، شهردار این […]

  

پنج سوال رسانه ها از شورای شهر بوکان: 🔻آیا تطمیع ، استخدام بستگان ، جلسه در بنگاه املاک و توهین های مستهجن واقعیت دارد❓ ▫️شهروندان فهیم و بزرگوار بوکان ؛ همانگونه که اطلاع دارید ، پنج نفر از اعضای شورای شهر بوکان امروز در اقدامی با طرح ۲۷ سوال ، استیضاح ناصح محمدخانی، شهردار این […]

پنج سوال رسانه ها از شورای شهر بوکان:

🔻آیا تطمیع ، استخدام بستگان ، جلسه در بنگاه املاک و توهین های مستهجن واقعیت دارد❓

▫️شهروندان فهیم و بزرگوار بوکان ؛ همانگونه که اطلاع دارید ، پنج نفر از اعضای شورای شهر بوکان امروز در اقدامی با طرح ۲۷ سوال ، استیضاح ناصح محمدخانی، شهردار این شهر را کلید زده اند. هر چند طرح سؤال و پاسخ شهردار به آنها، حق قانونی می باشد، اما با توجه به اینکه عملکرد محمدخانی با رضایت عمومی و گسترده افکار عمومی همراه بوده و آمار عملکرد شهرداری در فصل عمرانی جاری نیز عملکرد چند برابری در حوزه های مختلف نبست به سال های قبل را نشان می دهد، دلایل این اقدام به پرسشی برای افکار عمومی تبدیل شده است.

▫️حال اعضای کارگروه تخصصی رسانه های بوکان با در نظرگرفتن شرایط کنونی و گذری واقع بینانه به سوابق برخی اعضای شورای شهر که حاوی محکومیت و سوء سابقه قضایی، اخراج از شورا، دخالت در انتصابات شهرداری، فشار به شهرداری برای انتصاب اعضای خانواده در پست های مدیریتی می باشد؛ این کارگروه با طرح چند سوال از اعضای شورای شهر انتظار پاسخ به مردم و شفاف سازی را دارد.

١- شهردار سابق بوکان در مراجع قضایی حکمی مبنی بر غیرقانونی بودن استیضاح و بازگشت به کار دریافت کرده و با توجه به همزمان بودن طرح سوال شما با این اتفاق، شایعه شده که شهردار سابق، اعضای شورا شهر را از طریق های مختلف تطمیع کرده تا مجدداً شهردار شود. انتظار می رود شورای شهر با ارائه مستندات و یا سوگندنامه نسبت به توضیح یا تکذیب این ادعا اقدام کند.

۲- آیا مخالفت شهردار بوکان با درخواست همسر یکی از اعضای خانم شورای شهر مبنی بر ساخت وساز غیرمجاز ارتباطی به موضوع طرح سوال دارد؟

٣- برگزاری نشست و جلسات مکررِ دو نفر از اعضای شورای شهر با همسر یک عضو‌ شورا در یک مغازه مشاور املاک در نزدیکی شهرک فرهنگیان به چه دلیل بوده و آیا ارتباطی به جایگاه و فعالیت های شورای شهر دارد؟

۴- آیا استخدام ۲ یا ۳ نفر از بستگان علی قادری در شرکت های پیمانکاری تحت قراداد با شهرداری، استخدام خواهرزاده کمال کریمی در شهرداری و انتصاب همسر گلاویژ حسینی به عنوان معاون شهردار ، در راستای شایسته سالاری بوده و یا با سوء استفاده از موقعیت و آراء مردم انجام شده است؟

۵- در برخی محافل گزارش هایی مبنی بر درگیری های لفظی مکرر در صحن شورای شهر و در جریان آن استفاده برخی از اعضای شورای شهر از کلمات مستهجن ، بی ادبانه و توهین آمیز به یکدیگر داده شده است؛ آیا این موضوع واقعیت دارد ؟ آیا این حرکات بدور از شٲن و جایگاه شورای شهر نیست؟

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد